Alapítványi Bál

Képek a 2024. évi Alapítványi Bálról

A fotókat köszönjük: Halász Gábor, dr. Szabó István

A Georgikon Alapítvány megújult kuratóriuma életre hívja az Alapítványi Bált, melyre sok szeretettel hívunk és várunk minden Keszthelyen végzett gazdászt és családját. A bál megfelelő alkalom az egykori évfolyamtársakkal, egyetemi barátokkal való találkozásra, kapcsolatépítésre, a keszthelyi gazdász emlékek felidézésére, valamint az alma mater nevének öregbítésére. Mindezen felül a bál célja, hogy a bevételéből származó adományokkal hozzájáruljon a hosszú távú, minőségi oktatáshoz, a hallgatók szélesebb körű támogatásához a Georgikonon. A rendezvény fővédnökei dr. Gyuricza Csaba, a MATE rektora, valamint dr. Rózsa László, a MATE Georgikon Campus főigazgatója.

Időpont: 2024. január 20. 18:00
Helyszín: Hotel Helikon, Keszthely

Belépőjegy: 60.000 Ft/fő (20.000 Ft bál + 40.000 Ft támogatás)
Támogatói jegy (részvétel nélkül): 40.000 Ft

Részvételi szándékát kérjük, jelezze az info@georgikonalapitvany.hu címen. A jelentkezéseket az utalás beérkezésének sorrendjében fogadjuk.

Az utalást 2 lépésben kérjük megtenni:

• 1. lépés (előfeltétel): 40.000 Ft összeg utalása a Georgikon Alapítvány számlájára: 11749039-20023838, közlemény: Georgikon Alapítványi Bál adomány, foglaló személy neve
  • 2. lépés: 20.000 Ft összeg utalása a Helikon Hotel számlájára: 10401055-50527066-87881009, közlemény: Georgikon Alapítványi Bál, számlázási név, cím
  • Amennyiben támogatói jegy vásárlásával járulna hozzá az alapítvány közhasznú tevékenységéhez, azt az alábbi bankszámlaszámra utalással teheti meg: 11749039-20023838 (közlemény: támogatói jegy)

Megkérjük a Bálon résztvevőket, legyenek szívesek a befizetéseket a rendezvényt megelőzően megtenni!

Az est programja:

18:00     Vendégek érkezése
    18:30     Festetics vadász szignál és Festetics vadászinduló – Kis Tamás karnagy
    18:40     Köszöntő – Király László elnök, Georgikon Alapítvány
                  Köszöntő – Dr. Gyuricza Csaba rektor, MATE
                  Köszöntő – Dr. Rózsa László campus főigazgató, MATE Georgikon Campus
                  Megnyitó – Király László elnök, Georgikon Alapítvány
    19:00     Kamaraszám – Nagyváthy Néptáncegyüttes
    19:20     Vacsora – tombola vásárlási lehetőség
    20:00     Keszthelyi gazdász énekeskönyv kötet bemutató
    21:00     Tombola sorsolás
    24:00     Gazdászhimnusz

A svédasztalos büfévacsora és éjféli büfé menüsort itt tekintheti meg.

A hotel a rendezvény idejére érvényes szállásajánlatát ide kattintva tekintheti meg.
    A szállásfoglalás a fenti ajánlatra hivatkozva egyénileg történik.

Bízunk benne, hogy részvételével emeli a keszthelyi gazdászközösség és a jövő generációja iránti elkötelezettségünket. Várjuk, hogy találkozzunk ezen a különleges alkalmon!

Vive memor nostri rigidi servator honesti! / Úgy élj és emlékezz, hogy becsületünk őrzője vagy!